×
ArabicBulgarianChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRomanianRussianSlovakSpanishTurkish

HAKKIMIZDA

METROPOL TÜL

Bir Dünya Markası Olmak İçin Yola Çıktık!..

Metropol Tül, 2004 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Ev tekstili ve tül perde gruplarında SofiaHome, Diamente ve T-Collection markaları ile dünyanın birçok bölgesi için üretim ve satış yapmaktadır.

"Rakamlarla Metropol Tül Şirketi.."

Türkiye'den dünya'ya yüksek kalitede perdeler üreten Metropol Tül; SofiaHome®, Diamente® ve T-Collection® markaları ile, Tekirdağ-Çorlu'da 21.000 m2 bulan bir üretim tesisine sahiptir. Gelişmiş makine parkuru ile trende brode ve nakış işlemleri yapılmaktadır.

700 kişiye ulaşan deneyimli ve eğitimli personelimiz ile yılda 17 milyon metre üretim yapmaktayız. Yurt içinde İstanbul-Laleli merkezli ve yurt dışında ise Rusya'dan Avrupa'ya uzanan 7 ayrı satış merkezimizde SofiaHome®, Diamente® ve T-Collection® markaları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz

Üretim İstatistiklerimiz..

Perde alanında çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan firmamızın genel olarak üretim yaptığı alanların istatiksel dağılımı tablodaki gibidir.

  • Borde Perde
  • Kordone Dantel
  • Perde Dokuma
  • Jakarlı Perde
  • Perde Nakış
  • Tül Perde
  • Perde Aksesuarları

“Türkiye'nin ilk 500 ihracatçısı arasındayız..”

Türkiye'nin en büyük 500 ihracatçısı arasında yer alan SofiaHome®, Diamente® ve T-Collection® markaları; ev tekstili alanında trend belirleyici bir noktadadır. Brode, kordone, dokuma, jakar, nakış ve tül perde aksesuarı  ürün gruplarından 25.000 ürün çeşidi ve 20 kişilik Ar-Ge personelimiz ile ve ürün yelpazemizi sürekli geliştirmekteyiz.

Bütün ekiplerin iç içe aynı hedef ve kültürü paylaştığı lis ve rowi markalarımız günün ihtiyaçlarını karşılamak içindeğil , vizyonumuzu geliştirmek için çalışmakta ve müşterilerinin vazgeçilmezi olarak yoluna devam etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

“Gelişim stratejimiz, müşteri beklentilerine odaklıdır..”

Metropol Tül Şirketinin, Türkiye'nin öncü tekstil ihracat firmalarından birisi olmasının ardında müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda belirlediğimiz ürün kalitesi ve buna uygun maliyet bilinci ve detaylı kalite kontroller etkili olmuştur.

TOP